Technické muzeum automobilky Škoda

Technické muzeum automobilky Škoda

Automobily a stroje značky Škoda patří neodmyslitelně k české historii. Dvojice Laurin a Klement tuto společnost na výrobu vozidel založila již v roce 1895 a od té doby se vyrobilo velké množství špičkových užitkových i závodních vozů, které dříve dobývaly svět, a dnes se jejich sláva navrací především díky modelům Škoda Octavia. Přímo ve výrobních prostorách, ve kterých se produkovaly „škodovky“ až do roku 1928, se nyní nachází skvělé a bohaté Škoda auto muzeum, do kterého můžete zavítat s celou rodinou a užít si zde spoustu zábavy i poučení.

Škoda muzeum

Velké spektrum služeb
Muzeum aut Škoda vám umožní projít se trochu historií a prohlédnut si zajímavé kousky, které mají svůj vlastní příběh, nebo jsou ověnčeny trofejemi. Kromě běžné prohlídky stovek exponátů, zde můžete využít dalších služeb. Udělejte si nejlépe výlet s celou rodinou a zažijte v Mladé Boleslavi pestrý den plný automobilové historie. Na jediném místě naleznete veterány i novější auta, ale také jednostopá vozidla od této legendární značky.

Prohlídky pro každého

Prohlídky můžete absolvovat s průvodcem i bez průvodce, není žádný problém ani exkurze dětských skupin a škol. Expozice je určena také pro zahraniční turisty, lze ji absolvovat s komentáři v mnoha jazycích. Pokud chcete svou prohlídku dokonale završit, vydejte se do přilehlých původních výrobních prostor. V muzeu můžete strávit celý podnětný den, nechybí ani sociální
zařízení a občerstvení pro váš naprostý komfort.

Zábava po celý rok

Do Technického muzea aut Škoda můžete zavítat po celý rok, nalézá se zde parkoviště a cenové relace jsou velmi příjemné. Dalo by se říct, že zdejší exponáty jsou stále v pohybu, stejně jako tomu bylo u jejich historie, a jako když se kdysi proháněli po silnicích po celém světě. Historii našeho národního vozu Škoda by měl znát každý.

 

Kontakt:

ŠKODA Muzeum

Tř. Václava Klementa 294
293 60 Mladá Boleslav

telefon:

T: +420 326 8 311 34
T: +420 326 8 311 35
T: +420 326 8 311 37
E-mail: muzeum@skoda-auto​.cz

 

 

 

 

Napsat komentář