Muzeum motocyklů Bečov nad Teplou

Chcete zažít nevšední procházku historií motocyklů? Zavítejte do moto muzea Bečov nad Teplou. Muzeum je situované přímo v centru obce, v historické budově bývalého Okresního soudu. Můžete si zde prohlédnout na 50 historických motorek, mezi kterými se najdou skutečné originály, ojedinělé na celém světě. Mezi takové unikáty patří například motocykly:

 PUCH 500

 Shüttoff 500 OHV

 Wagner 500 OHC – jediný dochovaný exemplář na světě

Kromě motocyklů s letitým příběhem si v muzeu Bečov nad Teplou můžete prohlédnout také jízdní kola, nebo staré motocyklové motory v původním stavu. Pokud chcete ještě více, v prvním patře na vás čeká muzeum hraček. Je ideální pro celé rodiny s dětmi a ve spojení s prohlídkou historických jednostopých vozidel zažijete den plný zábavy a také nových historických poznatků. Muzeum motocyklů v Bečově nad Teplou není jedinou zajímavostí tohoto kraje. Také je možné navštívit nedaleký zámek, který se proslavil především nálezem pokladu nevyčíslitelné hodnoty, relikviáře svatého Maura.