Muzeum motocyklů a automobilů Františkovy Lázně

Jestliže zamíříte do krásného města Františkovy Lázně, rozhodně byste neměli opomenout zdejší muzeum veteránů. Z českých značek zde najdete kupříkladu výrobce Škoda, Jawa, Tatra, z těch zahraničních je to například Mercedes. V muzeu automobilů a motocyklů Františkovy Lázně se můžete pokochat asi 30 originálními exponáty aut a motorek, které jsou uvedeny do původního stavu, mnohé z nich jsou světovými. Pro milovníky krás přírody a pro ty, kdo by si chtěli vychutnat zdejší okolí, jsou připraveny v motomuzeu Františkovy Lázně zábavné vyjížďky ve voze Mercedes Benz 170 V Cabriolet B. Co může být krásnějšího pro obdivovatele historických vozidel, než se v jednom takovém také projet a ještě si při tom vychutnávat lázeňské prostředí a přírodu propojenou se zámeckou architekturou?
Muzeum motorek a vozů Františkovy Lázně má trochu menší expozici, ale ta je umístěna v nevšedních renesančních prostorách, které jsou samy o sobě zajímavé. Každý, kdo má rád historické vozy a veterány ve spojení s relaxem a pohodou, si zde přijde na své.